30.03.2017
Zapraszamy na wycieczki organizowane przez NSZZ "Solidarność"

Już od 03.04.2017 (poniedziałek) ruszają zapisy na dwie imprezy, które organizuje nasz związek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pierwsza z wycieczek to coroczny wyjazd dla dzieci (w wieku do lat 15) członków „Solidarności” z okazji Dnia Dziecka. W tym roku, 20 maja 2017 roku (sobota) odwiedzimy „Farmę Iluzji” w Trojanowie koło Dęblina.

Program wycieczki :
05:30 zbiórka ( miejsce zbiórki : Tramwajowa 6 )
05:45 planowany wyjazd
Około godziny 10 przyjazd do Trojanowa
Około godziny 13, obiad
Przed wyjazdem z „Farmy Iluzji” przewidziane są jeszcze kiełbaski z rusztu.
Powrót do Łodzi planujemy około godziny 21

Wycieczka jest nieodpłatna, zapisy przyjmowane są w siedzibie związku (Tramwajowa 6) od 03.04.2017 do 08.05.2017 roku, lub telefonicznie pod numerem 42 672 12 81 (przy zapisach prosimy o podanie numeru PESEL). O uczestnictwie w wycieczce decyduje kolejność zapisów.

Druga z wycieczek, "śladami Dunaju" organizowana jest w dniach 07-10.09.2017 roku, dla członków naszego związku.

Ramowy program wycieczki :
1 dzień – wyjazd z Łodzi, przejazd do Bratysławy i zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
2 dzień – przejazd do Wiednia, zwiedzanie miasta w towarzystwie przewodnika. Przejazd do Budapesztu.
3 dzień - zwiedzanie Budapesztu, po zwiedzaniu czas wolny, dla chętnych
rejs po Dunaju ( koszt 9 EUR/os.).
4 dzień - przejazd nad zakole Dunaju zwiedzanie Szentendre, Wyszehradu i
Esztergom. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Odpłatność 500 zł od osoby.
Przejazd luksusowym autokarem
1 nocleg na Słowacji i 2 noclegi na Węgrzech
Wyżywienie – 3 śniadania w formie bufetu i 3 obiadokolacje.
Opieka licencjonowanego pilota
Przewodnik po Bratysławie, Budapeszcie i Wiedniu.
Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, płatne wstępy nie są obligatoryjne.

Zapisy przyjmowane są od 03.04.- 28.04.2017r. wyłącznie drogą mailową na adres: komisja@solidarnoscmpk.pl

O uczestnictwie w wycieczce decyduje kolejność wysłania zgłoszenia. W ciągu 3 dni od zgłoszenia należy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł od osoby. Niewpłacenie zaliczki spowoduje skreślenie z listy. Pozostałą kwotę można wpłacić w ratach po 150 zł od osoby, w maju i czerwcu. Nieuregulowanie pełnej kwoty do 30.06.2017 roku spowoduje skreślenie z listy.