18.02.2016
Komunikat

W dniu 16.02.2016 roku odbyło się kolejne spotkanie Związków Zawodowych działających w MPK-Łódź sp. z o.o. z Zarządem Spółki dotyczące realizacji porozumienia z dnia 2.12.2014r.oraz wzrostu wynagrodzeń w 2016r. Porozumienie z 02.12.2014r.jest wynikiem zakończenia sporu zbiorowego i reguluje wzrost najniższych stawek w tabeli płacowej.

Zarząd Spółki stoi na stanowisku, że wzrost tabeli pochłonie wszystkie pieniądze przewidziane na podwyżki w 2016r.a chciałby je przeznaczyć dla wszystkich pracowników najlepiej w formie nowo utworzonej premii motywacyjnej.

Większość Związków Zawodowych działających w MPK-Łódź sp. z o.o. opowiada się za jak najszybszą realizacją obowiązujących porozumień i dalszymi negocjacjami płacowymi.