O związku
Władze związku
BOGDAN PROKOPIAK - II Wiceprzewodniczący
Władze - główny podział
Prezydium
MAREK GRZELCZAK – Przewodniczący
ALEKSANDRA HASSA – Wiceprzewodnicząca
PIOTR GIERAGA – Członek prezydium
JACEK SZEWCZYK – Członek prezydium
ALEKSANDRA HASSA – Wiceprzewodnicząca
BOGUSŁAW PROKOPIAK – II Wiceprzewodniczący
RADOSŁAW CIESIELSKI – Skarbnik
TOMASZ BŁASZCZYK – Członek prezydiumPIOTR GIERAGA – Członek prezydium
JACEK SZEWCZYK – Członek prezydium
ŁUKASZ PURGAŁ – Członek prezydium
Komisja Międzyzakładowa
MAREK GRZELCZAK– Przewodniczący
ALEKSANDRA HASSA – WiceprzewodniczącaBOGDAN PROKOPIAK - II Wiceprzewodniczący
SKŁAD KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ:
ALEKSANDRA HASSA - Przewodnicząca prac. biurowych
PIOTR GIERAGA - Przewodniczący EA1
PIOTR KOMOROWSKI
ANNA BACHMAN
KAMIL FIBAK
ARKADIUSZ STRZELECKI
TOMASZ BŁASZCZYK - przewodniczący EA2
ELENA MISIAK
WIKTOR SZUBA
JACEK SZEWCZYK - Przewodniczący ET1
JACEK BYCZKOWSKI
SŁAWOMIR STYPUŁKOWSKIŁUKASZ PURGAŁ - Przewodniczący ET2
ADRIAN KWIATKOWSKI
JERZY PŁESKA - Przewoniczący Centrala Ruchu
ROBERT BRACKI - Przewodniczący ZTiS
BOGDAN TATARA - Przewodniczący Sekcjia Utrzymania Przystanków
RADOSŁAW CIESIELSKI
KATARZYNA SŁOWIŃSKA - Przewodnicząca Kontr. Bil.
IZABELA SIKORSKA
GRZEGORZ WOLF - Przewodniczący Zakład Techniki
MATEUSZ KUSIAK - Przewodniczący ZPON
ARKADIUSZ JĘDRYCH - Przewodniczący Pabianice
BOGUSŁAW PROKOPIAK - Przewodniczący Emeryci
DELEGACI NA WZD REGIONU:
Władysław Bigos
Marek Grzelczak
Jacek Szewczyk
Piotr Gieraga
Tomasz Błaszczyk
Bogusław Prokopiak
Bogdan Tatara
Komisja Rewizyjna
DOROTA DZIK
LUCYNA JANIEC
ANDRZEJ OLEJNIK
BOGUSŁAW MERECZ
JACEK ZIÓŁKOWSKI
TOMASZ TRZEPADŁEK
EA-1
KOMISJA ZAKŁADOWA EA-1
KAMIL FIBAK – CZŁONEK KOMISJI
MARIUSZ JAŚKIEWICZ – CZŁONEK KOMISJI
PIOTR JĘDRZEJCZYK – CZŁONEK KOMISJI
KRZYSZTOF GRABARCZYK – CZŁONEK KOMOSJI
PIOTR GIERAGA – PRZEWODNICZĄCY
ANNA BACHMAN – I WICEPRZEDODNICZĄCA
PIOTR KOMOROWSKI – II WICEPRZEWODNICZĄCYKAMIL FIBAK – CZŁONEK KOMISJI
MARIUSZ JAŚKIEWICZ – CZŁONEK KOMISJI
PIOTR JĘDRZEJCZYK – CZŁONEK KOMISJI
KRZYSZTOF GRABARCZYK – CZŁONEK KOMOSJI
Delegaci EA-1
PIOTR GIERAGA, KAMIL FIBAK, PIOTR KOMOROSKI, ANNA BACHMAN, WŁADYSŁAW BIGOS, ARKADIUSZ STRZELECKI, PAWEŁ JURKIEWICZ, TOMASZ BŁĄŃSKI, MAREK RAPICKI, JAROSŁAW KOPEĆ, MARIUSZ JAŚKIEWICZ, KRZYSZTOF GRABARCZYK, HARLAN SERGHEI, MARIUSZ WITCZAK, PAWEŁ TOCZEK, ROBERT WEJNER, PIOTR JAHN, DANIEL WOLSKI, PAWEŁ ŻEBROWSKI, PIOTR JĘDRZEJCZAK, ROBERT KASZYCKI, MARCIN KOMOROWSKI
EA-2
KOMISJA ZAKŁADOWA EA-2
TOMASZ BŁASZCZYK - PRZEWODNICZĄCY
CIESIELSKI PIOTR - I WICEPRZEWODNICZĄCY
ELENA MISIAK - II WICEPRZEWODNICZĄCA
ANDRZEJ OLEJNIK - CZŁONEK KOMISJI
WIKTOR SZUBA - CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ WŁODARCZYK - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci EA-2
TOMASZ BŁASZCZYK, PIOTR MITERA, WIKTOR SZUBA, JACEK ZIÓŁKOWSKI, ELENA MISIAK, ANDRZEJ OLEJNIK, ANDRZEJ WŁODARCZYK, ANDRZEJ KUREK, ROMAN MISIAK, PIOTR CIESIELSKI
ET-1
KOMISJA ZAKŁADOWA ET-1
JACEK SZEWCZYK - PRZEOWDNICZĄCY
JACEK BYCZKOWSKI - I WICEPRZEWODNICZĄCY
ZDZISŁAW WAWRZYNIAK - CZŁONEK KOMISJI
LUCYNA JANIEC - CZŁONEK KOMISJI
SŁAWOMI STYPUŁKOWSKI - CZŁONEK KOMISJI
DOROTA DZIK - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci ET-1
WAWRZYNIAK ZDZISŁAW, LUCYNA JANIEC, JACEK SZEWCZYK, DOROTA DZIK, JACEK BYCZKOWSKI, DANIEL SZMIGIELSKI, SŁAWOMIR STYPUŁKOWSKI, MICHAŁ DRZEWIECKI
ET-2
KOMISJA ZAKŁADOWA ET-2
ŁUKASZ PURGAŁ - PRZEWODNICZĄCY
ADRIAN KWIATKOWSKI - I WICEPRZEWODNICZĄCY
TOMASZ TRZEPADŁEK - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci ET-2
ŁUKASZ PURGAŁ, ADRIAN KWIATKOWSKI, PIOTR PILARSKI, TOMASZ TRZEPADŁEK
Zakład Techniki
KOMISJA ZAKŁADOWA ZAKŁADU TECHNIKI
GRZEGORZ WOLF - PRZEWODNICZĄCY
KRZYSZTOF KŁOS - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci Zakład Techniki
GRZEGORZ WOLF
Pracownicy Biurowi
KOMISJA ZAKŁADOWA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH
ALEKSANDRA HASSA - PRZEWODNICZĄCA
BOGUSŁAW MERECZ - CZŁONEK KOMISJI
KRZYSZTOF KRÓL - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci Pracownicy Biurowi
ALEKSANDRA HASSA, BOGUSŁAW MERECZ
ZPON
KOMISJA ZAKŁADOWA ZPON
MATEUSZ KUSIAK - PRZEWODNICZĄCY
RAFAŁ SZULCZEWSKI - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci ZPON
MATEUSZ KUSIAK, PAWEŁ CICHOŃCZYK
ZTiS
KOMISJA ZAKŁADOWA ZAKŁADU TORÓW i SIECI I SEKCJI UTRZYMANIA PRZYSTANKÓW
BOGADN TATARA
RADOSŁAW CIESIELSKI
ROBERT BRACKI
Delegaci ZTiS
BOGDAN TATARA, RADOSŁAW CIESIELSKI, ROBERT BRACKI, GRZEGORZ ADAMOWICZ, KRZYSZTOF ZDUNEK
Nadzór Ruchu
KOMISJA ZAKŁADOWA NADZORU RUCHU
JERZY PŁAESKA - PRZEWODNICZĄCY
GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK - CZŁONEK KOMISJI
BOGUSŁAWA PYĆ - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci Nadzór Ruchu
JARZY PŁESKA, GRZEGORZ MIKOŁAJCZYK
Sekcja Kontroli Biletów
KOMISJA ZAKŁADOWA SEKCJI KONTROLI BILETÓW
KATARZYNA SŁOWIŃSKA - PRZEWODNICZĄCA
SYLWIA ZIELIŃSKA - CZŁONEK KOMISJI
IZABELA SIKORSKA - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci Sekcja Kontroli Biletów
KATARZYNA SŁOWIŃSKA, SYLWIA ZIELIŃSKA, IZABELA SIKORKSA, KAROLINA MISIAK
MZK Pabianice
KOMISJA ZAKŁADOWA MZK-PABIANICE
ARKADIUSZ JĘDRYCH - PRZEWODNICZĄCY
DAWID HOFMAN - I WCIEPRZEWODNICZĄCY
Delegaci MZK Pabianice
ARKADIUSZ JĘDRYCH, DAWID HOFMAN
Emeryci i Renciści
KOMISJA ZAKŁADOWA EMERYTÓW i RENCISTÓW
BOGUSŁAW PROKOPIAK - PRZEWODNICZĄCY
ANDRZEJ JAKUBOWSKI - CZŁONEK KOMISJI
MIROSŁAW PAJĄLK - CZŁONEK KOMISJI
Delegaci Emeryci i Renciści
BOGUSŁAW PROKOPIAK, MIROSŁAW PAJĄK, JERZY JABŁOŃSKI, WŁODZIMIERZ BARTCZAK, ANDRZEJ JAKUBOWSKI
Poczet Sztandarowy
PROKOPIAK BOGUSŁAW – chorąży , BOGUSIAK GRZEGORZ , GORANIN STANISŁAW , GRĘDA JÓZEF , PAWLUSIŃSKI KRZYSZTOF , SĘCZEK ARTUR , JAKUBOWSKI ANDRZEJ , RODZIEWICZ WOJCIECH , PAJĄK MIROSŁAW , TATARA BOGDAN , PURGAŁ ŁUKASZ